Kde v Liberci pořídit, nějaký ten drahý kámen?

25. října 2016 v 17:32 | A-lia |  Deník moderní slečny

Ahoj lidi! Tak jsem tu zas, tentokrát s článkem kde v Liberci koupit nějaký ten drahý kámen. Už nějakou dobu zjišťuji, že mě začínají polodrahokamy a jejich "magická" moc.
Výsledek obrázku pro drahé kameny


Dlouho jsem se potýkala s tím, že jsem si některé kousky chtěla pořídit, ale nevěděla jsem kde a k internetovým obchodům nemám nijak velkou důvěru. A taky tu hraje roli DPH. No popravdě řečeno se s tím trochu potýkám i teď, ale přece jen jsem jednu takovou malou prodejnu našla.
Dřív jsem znala ještě dva takové a větší, jenže tou dobou jsem se ještě o toto téma moc nestarala a ty krámky mezitím zrušily.
Jinak ten obchůdek, o kterém vím, najdete tak, že půjdete pražskou ulicí a až narazíte na odbočku (Jezdeckou ulici, spojuje Pražskou a Moskevskou) poohlédněte se po optice. Když tak hned na začátku odbočky je veliká cedule. Je na ní napsáno něco ve stylu, Hledáte zajímavé dárky? a → 100m.
Neměli byste to minout:) Nemají tam sice moc velký výběr, ale aspoň něco. Tak vám přeju hodně štěstí při hledání, a pokud víte, kde najít další takovou prodejnu neváhejte mi to napsat do komentářů:)
Předem děkuji, vaše A-lia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama