Dvanáctá stránka deníku

21. května 2016 v 16:25 | A-lia |  Medika
30.2. (Úterý)
Byla jsem v knihovně (v tý starý) a hledala něco, co by mi potvrdilo mojí domněnku a něco jsem i našla.


Docházím k závěru, že jsem pagekona řasnatého přeměnila na draka. Už se mu nemnění jen jídelníček a délka, ale taky tvar těla. Krk se mu protahuje, křídla mohutní, hlavu má spíš jako ještěrka rohatá než jako gekon. Šupiny mu hrubnou a drápy se zostřují a zpevňují. Už měří metr a půl a skoro se naučil lítat. Bohužel jen skoro a tak dělá nahoře na půdě děsnej kravál. Budu ho muset zase přesunout, protože při mím štěstí ho mamka co nevidět objeví.
5.3. Neděle
Dnes jsem byla venku, bydlíme nedaleko od lesíka a tak tam občas chodím relaxovat. A právě na té procházce jsem dostala ten nápad. Mám totiž takovou svojí tajnou jeskyni, ve které se v létě schovávám a někdy tam chodím přemýšlet, když potřebuju klid. No tak tam schovám Tydlíka. Geniální ne? Že mě to nenapadlo dřív!
7.3. Úterý večer
Hrála jsem si s Tydlíkem venku a zároveň ho nenápadně přestěhovala do jeskyně. Jediným problémem je, že mu z nozder jde kouř. Alespoň že ne jiskry, to by už bylo o něco horší.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 výla10 výla10 | Web | 3. června 2016 v 19:26 | Reagovat

ahojdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) :) :) :)
ty jsy výla zejo????? ja chcy bít taki výla víž!!!!! jak to mam uďelat?????????????? pls pls pls pls musym to vjeďet!!!!! pls!

2 A-lia A-lia | 13. června 2016 v 19:58 | Reagovat

[Smazaný komentář][Smazaný komentář][Smazaný komentář]
Ahoj, je mi líto, jestli ti vadí moje gramatika. Příště napíšu varování: POZOR NIKDO TO PO MNĚ NEKONTROLUJE!
A ten komu to vadí, ať to nečte. Navíc fantazii nemají jen lidi s dokonalou gramatikou. Pokud uvidíš nějakou chybu, klidně mi to můžeš napsat do komentářů a já to ráda opravím.

3 cim cim | 14. června 2016 v 0:07 | Reagovat

[Smazaný komentář] Má dobrou fantazii, a kdo je z jeskyně jsi nejspíš ty. Kritizovat a urážet ostatní umí kde kdo, ale sám něco udělat už je horší, že? Nevím jestli ti je 10 nebo tak, to by totiž inteligeci tvých komentářů odpovídalo, protože na 14 let to vůbec není špatný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama