Sedmá stránka deníku

1. prosince 2015 v 16:00 | A-lia |  Medika

24.1. v Sobotu večer
Vzpomněla jsem si na stoleté výročí naší školy, a že se kvůli němu bude pořádat karneval, proto jsem začala s mámou shánět kostým. Nakonec jsem v sekáči zahlédla tak krásné šaty až mi to vyrazilo dech.

Byly světle modré a příjemné na dotek. Rukávy byly z průsvitné látky a nosily se těsně pod rameny. Věřili byste, že stály jenom 50 Kč? Maminka mi je bez protestů koupila. Je jasné, že půjdu za vodní vílu. Doma jsem si k těm šatům našla stříbrné sandálky na podpatku, které jsem polepila modrými flitry.
25.1. v Neděli odpoledne
Pořádně jsem si uklidila pokoj a nově si ho vyzdobila. Pak jsem si na stole otevřela knihu kouzel a začetla se do ní. Tentokrát jsem nalistovala tu část o věštění. Zvláštní je, že v tom pytlíčku je pouze deset věšteckých karet, čekala bych jich víc.
Dočetla jsem se, že karty se mnění podle toho, co člověka po zbytek života čeká. Vyložit si můžete jen jedinou kartu nebo všech deset. Záleží na tom, jak podrobnou odpověď očekáváte. Čím víc karet tím podrobnější věštba. Říkala jsem si, že by bylo pěkné znát, co se stane v příštích dnech. Pak jsem to ale zavrhla: co když bych se dozvěděla, že zítra umřu. Ne to bych se opravdu dozvědět nechtěla. Proto jsem karty radši odložila stranou a šla si na mobilu Zahrát poua.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tuti -  fruti tuti - fruti | 13. června 2016 v 21:32 | Reagovat

pllloooosííííímmm žekni mi ťo já chči ťaki umnět fšššechno jako ťi jak ťo dělááááššš? chči bít ťaky bitošť v tvíccchchh pofíďkáách!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama