Co John Flanagan plánuje dál?

8. července 2015 v 19:23 | Fluffy |  Knihy
Ahoj myslela jsem, že by vás zajímalo něco o pokráčku hraničářova učně. Upozorňuji pouze, že tento článek není má tvorba a samozřejmě poskytnu odkaz. A velice obdivuji dívku která tento rozhovor přeložila:))))


Před několika týdny jsme měli skvělý chat na Facebooku naživo s nikým jiným než se samotným Johnem Flanaganem! Jak jsme slíbili, tady jsou jeho odpovědi na fanouškovské otázky hezky na jednom místě. Je série Hraničářova učně doopravdy za námi? Co dále plánuje? A co se děje s filmovou adaptací? Držte se, přichází obrovská odhalení...
  • Bude nějaké volné pokračování Hraničářova učně s Maddie?
Nebudu říkat ne, ale zatím nemám žádné plány napsat víc s Willem a Maddie, nebo pokračovat v Hraničářově učni po dvanácté knížce.
  • Proč jste se rozhodl skončit sérii Hraničářova učně?
Skončil jsem ji, protože, hádám, jsem cítil, že je ten správný čas na to ji ukončit. Mohl bych pokračovat dál a dál, ale myslím si, že by se to stalo fádním. Ale bude spousta dalších knížek Bratrstva, které budou zahrnovat právě propojení v knížkách čtyři a pět, kdy se Gilan přidá k Volavkám.
  • Co dalšího můžeme čekat od další knížky Bratrstva?
Volavky budou odveleny do Araluenu na osm měsíců a Gilan se k nim přidá na pár misích. Pokud chcete vědět víc, budete si muset přečíst další knížku.
  • Plánujete napsat před-pokračování? (Fluffy - anglické slovíčko "prequel" nemá český ekvivalent, jedná se o příběh, který je autorem napsán až po vydání jeho knihy, ale odehrává se dějově před dějem oné knihy - viz. odpověď. =))
Také plánuji napsat dva příběhy o Haltovi a Crowleym, když byli mladší. První kapitola je vlastně povídka Hiberňan z jedenácté knížky, ale předtím mám pár knížek z Bratrstva, které musím dopsat, než se dostanu k tomuhle.
  • Jaká byla vaše inspirace k sepsání série?
Začal jsem psát povídky pro svého syna, Michaela, abych ho přivedl ke čtení. Původně jsem neměl vůbec v úmyslu z nich udělat knihu, ale moje dcera Katy si myslela, že by to mohl být dobrý nápad a tím to všechno začalo.
  • Kde jste vzal všechna jména pro vaše země?
Spousta jmen je odvozena od starých latinských jmen pro země v Evropě, tzn. Galika odpovídá Francii, Hibernie je latinský název pro Irsko, Skandie je očividně Skandinávie a tak dále a tak dále.
  • Jak pokračují plány s filmovou adaptací?
Na filmu se stále velmi živě pracuje. Producenti pracovali v uplynulých několika letech na tom, aby získali nezbytné finance a nedávno mi řekli, že doufají, že příští rok (Fluffy: takže letos, protože otázky jsou z konce roku ;)) odstartuje tvorba. Tak držte palce!
  • Které herce byste rád viděl, jak ztvárňují vaše postavy ve filmu?
Mám jen jedno jediné přání: Rád bych viděl Erica Banu jako Halta.
pokud máte nějakou chválu pište prosím na okaz, který jsem poskytla:)
____________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama