první stránka deniku

30. ledna 2015 v 19:33 | A-lia |  Medika

9.1.

Dnes je dost divný den. Přišla k nám nová holka jménem Simona a Petra je z ní celá vedle. Mně se nezdá tak zajímavá. Má totiž nos dost na křivo a oči příliš šišaté. No, ale ať je taková nebo maková, ví toho hodně o koních. Doufám, že se z ní Petra brzy vzpamatuje.


Další podivnost je, že si Petra nešla sednout na své obvyklé místo u mě, Běty Lucky, a Hany, ale odešla o dva stoly dál, kde seděla Simona, přesto že by u nás bylo místo pro obě dvě. Bětě to přijde stejně divné jako mě, ale říká, že ji to do týdne přejde. Navíc Petra ke mně každý pátek chodí na návštěvu. Dnes má ale celý den u ucha telefon a hrozně se vymlouvá na hromadu domácích úkolů přitom, vím, že žádné nemá.

9.1. ve 22:35

Pořád mi to nejde do hlavy, Petra se chová fakticky divně. Nelíbí se mi to. Doteď byla Péťa má nejlepší kamarádka. S ostatníma holkama se bavím, ale s žádnou tak často jako s Petrou. No doufám, že má Běta pravdu, a že to je opravdu jen chvilkové pobláznění. Proč ale nechtěla jít ke mně jako vždycky? Toť otázka:)


12.1.

Tak teď všechno vím! Řekla mi to Dana a při tom se šklebila jako ropucha nad večeří. Simona je totiž hrozně bohatá a zvala na přespání do jejich vily jenom ty, kteří se jí zdáli nejoblíbenější ve třídě a ty co se s ní hodně bavily při obědě. Tudíž Petra telefonovala rodičům, aby ji pustily (a to oni jí dovolí skoro všechno, co si usmyslí).
13.1. o velké přestávce
Petra se MALUJE?! WHAT?! Do teď opovrhovala holkama, o co se malujou, protože prý se jen stydí za svůj vzhled, a proto se schovávají za barevnou masku. Když jsem se jí na to ptala, řekla: "Je to COOL." a "Simče to hrozně sluší".
S tím já ale nesouhlasím, protože teď vypadá jako paleta a s její postavou to nejde dohromady, když vypadá na 9 let. Radši jsem jí to ale neřekla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama